29. studenoga 2016.

Povijest

VK 2013.

2017.

JUNIORI (1999. i mlađi)

FINALE: Zadar – Zagreb 72:65 (Statistika)

Za 3. mjesto: PVSK Panthers Pečuh – Škrljevo 56:70 (Statistika)

Za 5. mjesto: Burch – Vinkovci 48:63 (Statistika)

MVP: Roko Erslan (Zadar), Najbolji strijelac: Gabrijel Divić (Zagreb), Najbolji tricaš:  Uroš Rosić (PVSK), Petorka turnira: Jan Palokaj (Zagreb), Elham Jashari (Škrljevo), Luka Sunara i Roko Erslan (Zadar), Kevin Nagy (PVSK)

2016.

JUNIORI (1998. i mlađi)

FINALE: Vrijednosnice Osijek – Vinkovci 73:47 (Statistika)

Za 3. mjesto: Zagreb – PVSK Panthers Pečuh 84:52 (Statistika)

Za 5. mjesto: FSV Rijeka – ABC Basket Tuzla 73:77 (Statistika)

MVP: Luka Ilić (Vrijednosnice Osijek), Najbolji strijelac: Gabrijel Divić (Zagreb), Najbolji tricaš:  Bakir Šljivić (ABC Basket Tuzla), Petorka turnira: Jan Palokaj (Zagreb), Ivan Jukić (Vinkovci), Bruno Ćorić (Vinkovci), Luka Bušić (Vrijednosnice Osijek), Luka Ilić (Vrijednosnice Osijek)

2015.

KADETI (2000. i mlađi)

FINALE: SLAVONSKI BROD – FSV RIJEKA 59:47 (Statistika)

Za 3. mjesto: VINKOVCI – ŽUPANJA 50:58 (Statistika)

Za 5. mjesto: DUBRAVA MEĐIMURJE 76:62 (Statistika)

MVP: Sandro Rašić (Slavonski Brod 1946), Najbolji strijelac: Sandro Rašić (Slavonski Brod), Najbolji tricaš: Patrik Maskaljevićć (Županja), Petorka turnira: Sandro Rašić i Filip Blažević (Slavonski Brod), Mislav Kolić (FSV), Andrej Bačić (Županja) i Vid Tominac (Vinkovci)

2013.

KADETI (1998. i mlađi)

FINALE: ŠIROKI – DUBRAVA 59:30 (Statistika)

Za 3. mjesto: SLAVONSKI BROD – ĐAKOVO 46:41 (Statistika)

Za 5. mjesto: VINKOVCI – MEĐIMURJE 63:49 (Statistika)

MVP: Dario Drežnjak (HKK Široki), Najbolji strijelac: Gabriel Divić (Đakovo), Najbolji tricaš: Matija Vojković (Međimurje), Petorka turnira: Dario Drežnjak, Marko Prskalo i Mateo Čolak (Široki), Karlo Kos (Dubrava), Bernardo Kozina (Slavonski Brod)

2012.

KADETI (1997. i mlađi)

FINALE: ŠIROKI – VRIJEDNOSNICE OS DARDA 60:57 (Statistika)

Za 3. mjesto: VINKOVCI – SEDAM ĐAKOVO 67:53 (Statistika)

Za 5. mjesto: ĐURO ĐAKOVIĆ – BOROVO 60:46 (Statistika)

MVP: Ljubo Zadro (HKK Široki)

2011.

MLAĐI KADETI (1998. i mlađi)

FINALE: VINKOVCI – CEDEVITA 44:57 (Statistika)

Za 3. mjesto: BRČKO – BELIŠĆE 51:35 (Statistika)

MVP: Dario Kuzmanović (Cedevita), Najbolji strijelac: Luka Ilić (Vinkovci), Najbolji tricaš: Toni Petovari (Belišće) Petorka turnira: Kuzmanović Dario (Cedevita), Ilić Luka (Vinkovci), Barišić Luka (Vinkovci), Blažev David (Cedevita), Blagojević Bojan (Brčko)

KADETI (1996. i mlađi)

FINALE: SEDAM – MEĐIMURJE 61:64 (Statistika)

Za 3. mjesto: VINKOVCI – SILVER KINGS 51:61 (Statistika)

MVP: Patrik Jambrović (Međimurje), Najbolji strijelac: Domagoj Ćorić (Vinkovci), Najbolji tricaš: Andro Svaty (Međimurje), Petorka turnira: Patrik Jambrović (Međimurje), Aleksandar Kapelari (Međimurje), Ante Grbeša (Sedam), Toni Radoš (Sedam), Adnan Bečirević (Silver Kings)

2010.

MLAĐI KADETI (1997. i mlađi)

FINALE: VINKOVCI – HKK ŠIROKI 42:78 (Statistika)

Za 3. mjesto: OSJEČKI SOKOL – SVJETLOST 98:59 (Statistika)

Za 5. mjesto: SAMOBOR – PVSE PECS 75:53 (Statistika)

MVP: Ljubo Zadro (HKK Široki), Najbolji strijelac: Domagoj Ćorić (Vinkovci), Najbolji tricaš: Karlo Uljarević (Osječki sokol), Petorka turnira: Ljubo Zadro (Široki), Domagoj Ćorić (Vinkovci), Luka Jakić (Osječki sokol), Stjepan Đajkić (Široki), Berislav Čordaš (Vinkovci)